زرین دکور به شما اطمینان می دهد که محصول خریداری شده با اصالت، در سلامت کامل و همراه با گارانتی به شما خوبان عرضه می شود.
از آنجا که معتقدیم فرایند فروش تنها دروازه ای به یک رابطه ی بلند مدت با شما مشتریان گرامی بوده و پشتیبانی و خدمات پس از فروش با کیفیت، راهی برای پیشرفت و فروش بیشتر است، تمامی محصولات فروشگاه زرین دکور با تضمین سلامت، اصالت و گارانتی ارائه می شود. 

 

ضمانت انواع پرده:

اگر پرده های خریداری شده دارای خرابی یا پارگی باشند، محصولِ دارای مشکل به سرعت با محصول تست شده تعویض و تحویل می شود. ضمناً تمامی پرده های موجود در فروشگاه زرین دکور دارای سه سال ضمانت (برای ابزار و یراق) هستند.

 

ضمانت کاغذ دیواری و پوستر:

ضمن تضمین ارائه کاغذ دیواری و پوستر با بهترین کیفیت، درصورتی که محصول تحویل داده شده دارای پارگی یا نقصان دیگری باشد، زرین دکور با هزینه ی خود آن محصول را در کمترین زمان ممکن برای شما تعویض می کند.

 

عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی:

درصورتی که پس از دریافت کالای خریداری شده، چه از طریق آنلاین و چه حضوری متوجه شدید که اشتباهاً کالای دیگری برایتان ارسال شده است، کالای اصلی در اسرع وقت به شما تحویل داده خواهد شد. هزینه های اضافی ارسال و دریافت کالا کاملاً بر عهده ی زرین دکور خواهد بود.
لازم به ذکر است که در این شرایط پلمپ محصول نباید شکسته، یا خود محصول استفاده شده باشد.

 

شرایط برگشت کالا:

زرین دکور به شما حق می دهد که تا سه روز کاری پس از خرید محصولات، اگر به هر دلیل نسبت به انتخاب و خرید آن کالا مردد یا پشیمان شده باشید طبق مفاد زیر کالای خریداری شده را تعویض یا به کلی مسترد کنید. (لازم به ذکر است کالاهایی که بر اساس سایز برای شما تهیه شده به هیچ عنوان امکان عودت ندارد)

شرایط تعویض کالا

  • پلمپ کالا شکسته نشده باشد. 
  • در صورت نداشتن پلمپ اولیه، از کالا استفاده نشده باشد.
  • هزینه های اضافی ارسال و دریافت کالا را بپذیرید.

شرایط پس گرفتن کالا

  • پلمپ کالا شکسته نشده باشد.
  • در صورت نداشتن پلمپ اولیه، از کالا استفاده نشده باشد.
  • هزینه های اضافی ارسال و دریافت کالا را بپذیرید.
  • کسر 10 درصد از قیمت کالا را بپذیرید.